HARDCORE TRÉNINKY

V listopadu roku 2010 jsme společně s mým kamarádem a trenérem Jirkou Nečáskem založili sportovní spolek Hardcore Tréninky a roku 2011 otevřeli vlastní tělocvičnu na pražských Vinohradech, kde pořádáme každý den hromadné tréninky pro širokou veřejnost. Naše tréninky jsou léty prověřené spokojenými amatéry i profesionály v různých sportovních odvětví. Soustředíme se na komplexní přípravu skupin i jednotlivců na jakékoliv výkonnostní úrovni a nabízíme řadu konceptů, které jsme pro HCT sami vytvořili a otestovali. Pomáháme sportovním klubům s mimosezónní i sezónní přípravou, pořádáme řadu zimních i letních kempů pro veřejnost a věnujeme se několikrát do roka akcím, které mají pomáhat na místech, kde je pomoc potřeba. V roce 2014 je otevřena v Praze už naše druhá vlastní tělocvična a pobočka Hardcore Tréninky Opatov.

Hardcore Tréninky jsou nejkomplexnějších indoor a outdoor skupinové tréninky a kempy probíhající po celý rok. Nabízíme několik námi vytvořených typů tréninků, které zajišťují tu nejkomplexnější tělesnou a fyzickou přípravu, ať už od tréninku čekáte cokoliv.

9452_303670226491991_5522110276954175146_n

HARDCORE KRUHÁČ – (HCK)

je svým složením silové vytrvalostní trénink a zvyšuje jak vaši fyzickou kondici a tepovou frekvenci, tak i rychlost a výbušnost a zároveň si klade nároky na koordinaci pohybů a stabilitu. Je poskládaný tak, aby vyhovoval jak rekreačním sportovcům, kteří si chtějí užít maximální zátěže, tak i profesionálům jako doplňkový trénink například k atletice, basketu, hokeji, nebo různým druhům bojových sportů. Všichni mohou dojít až na dno svých sil!
Každý trénink sestavujeme jako nový a každý je tedy originál bez náznaku stereotypního cvičení. Na všech trénincích využíváme nevšední cvičební pomůcky, jako jsou pneumatiky z automobilů a traktorů, zátěžové vesty, odporové gumy a expandery, železobetonové kufry, těžké palice, kettlebelly, tlustá lana, hasičské hadice, sledy na tahání a tlačení, ale i nejnovější profesionální náčiní určené pro funkční tréninky využívané v profesionálních sportovních klubech. Pod naším vedením dokážete efektivně cvičit téměř se vším, co se vám dostane do rukou.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

HARDCORE PUMPA – (HCP)
je námi vytvořený trénink, který využívá krev k prokrvení a maximálnímu napumpování procvičovaného svalu. Soustředí ji tedy co nejdéle do jednoho místa, až do úplného vyčerpání procvičovaného svalu a je tak ideální pro rozvoj svalové hmoty, síly a svalové vytrvalosti.
Oproti Hardcore Kruháči, který je svým složením spíše silově vytrvalostní a využívá cirkulaci krve k zvyšování tepové frekvence a klade si také nároky na koordinaci pohybů, tak Hardcore Pumpa je spíše silovou záležitostí, což ale neznamená, že budete cvičit s nějak extrémně velkými váhami! Trénink je poskládaný tak, aby velké svalové partie jako jsou záda, hrudník, břicho a nohy, byly zaměstnány a procvičeny více než ty malé jako jsou ruce a ramena. Prokrvíte tedy každý sval svého těla do maximálního napumpování, tak jak je potřeba pro svalový rozvoj. Kombinace HCP a HCK je to nejideálnější a nejkomplexnější funkční cvičení, které vám nikde jinde nikdo nedokáže nabídnout, ať už od tréninku čekáte cokoliv.

2HARDCORE SPALOVAČ – (HCS)
je též námi vytvořený tréninkový koncept pro ženy, které chtějí efektivně redukovat tuk, tvarovat postavu, zlepšit koordinaci pohybů a fyzickou zdatnost a to vše bez přítomnosti cvičících mužů.
Hardcore Spalovač (HCS) je složením cviků podobný Hardcore Kruháči (HCK). Ovšem na rozdíl od HCK, kde tepová frekvence lítá daleko za tzv. aerobní zónou a je tedy fyzicky velice náročný a na fyzičku zaměřený, na HCS udržujeme kombinací posilovacích a aerobních cviků tepovou frekvenci v aerobní zóně, což je ideální pro spalování tuků a tvarování tělesných partií. To ale neznamená, že trénink není náročný a zábavný. Procvičíte všechny svalové partie, samozřejmě se zaměřením na partie „problémové“, vybijete se, odreagujete se, naučíte se nespočet nových cviků, poznáte lépe své tělo a samozřejmě se i pobavíte. HCS je komplexní funkční cvičení, které vám ženám nabízí vše, co od cvičení čekáte.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

HARDCORE RIEGRÁČ – (HCR)
je outdoorový trénink, který se svým složením cviků blíží atletické přípravě profesionálních sportovců. Atletické sportoviště Sokola Královské Vinohrady v Riegrových sadech, nebo jiné outdoorové prostředí využíváme převážně ke cvikům a tréninkům, se kterými se nevejdeme do naší tělocvičny.
HCR – je podobně jako Letní a Zimní Hardcore Kemp plný dovednostních a výkonnostních soutěží, běžeckých disciplín, tréninků ve dvojicích, rozvoj agilit, obratnosti, dynamiky a též flexibility. Samozřejmě nezapomínáme na zábavnost a rozmanitost cvičení. Využíváme běžecký ovál, travnaté plochy i umělý trávník a všechny možné sokolské i vlastní pomůcky a náčiní. Stejně jako u všech ostatních tréninků i tady dbáme na správnou techniku provedení a rozložení cviků tak, abychom předešli případným zraněním a rovnoměrně zatěžovali celé tělo. V kombinaci s HCP a HCK nenajdete lepší a rozmanitější způsob jak perfektně připravit své tělo a mysl do každodenního života nebo pro nadprůměrné sportovní výkony v jakémkoliv sportovním odvětví.

LETNÍ HARDCORE KEMP
je jedinečná sportovní a zároveň společenská událost, na které zapomenete na všechny starosti všedních dnů a osobní záležitosti, poznáte novou dobrou partu přátel, kteří budou na stejné vlně pohody a endorfínu jako vy.
HCTK je spojení všech našich tipů tréninků a to nejen HCK a HCP, ale i dovednostních a výkonnostních soutěží, tréninků ve dvojicích, běhání v lese, koupání v Berounce a to vše v krásné přírodě Plzeňského kraje na povodí Berounky. Máme k dispozici celý soukromý statek na samém konci vsi Kříše, který nabízí jak příjemné ubytování a skvělou kuchyň, tak i rozsáhlou zahradu na pořádání některých tréninků, ale i venkovní terasu s grilem na večerní posezení a odpočinek.
Postaráme se vám o stravu během celého pobytu včetně svačin a pití, o nocleh, sobotní grilovačku a hlavně o dávku dvou velmi specifických tréninků denně, na kterých budete cvičit cviky, které jste nikdy předtím necvičili s náčiním, které jste nikdy neměli v ruce. Tréninky jsou seřazeny a poskládány tak, aby jejich využitelnost byla pro vás co nejvíce přínosná, a z Kempu jste tak měli možnost vytěžit maximum, ať už na něj pojedete nabrat sílu, výbušnost, rychlost, vytrvalost, nové zkušenosti, nebo se pojedete prostě jen odreagovat.

ZIMNÍ HARDCORE KEMP
po úspěšných Letních Hardcore Kempech jsme pro vás připravili další jedinečnou sportovní a zároveň společenskou událost, na které zapomenete na všechny starosti všedních dnů a osobní záležitosti, poznáte novou dobrou partu přátel, kteří budou na stejné vlně pohody a endorfínu jako vy.
ZHCK je spojení všech našich tréninků, dovednostních a výkonnostních soutěží, tréninků ve dvojicích, ve sněhu, na běžkách, koupání v krytém bazéně a to vše v podkrkonošském městě Jilemnice. Jsme ubytováni v příjemném Hotelu Vyhlídka 5 minut od centra města, sportovní haly, bazénu i posilovny. Nedaleko je běžkařská trať nabízející kilometry upravených náročných i méně náročných tras.
Postaráme se vám o stravu během celého pobytu včetně svačin a pití, o nocleh, a hlavně o dávku minimálně pěti velmi specifických tréninků, na běžkách, venku, v hale, v posilovně a v bazéně. Budete cvičit cviky, které jste nikdy předtím necvičili s různorodým náčiním. Tréninky jsou seřazeny a poskládány tak, aby byla jejich využitelnost pro vás co nejvíce přínosná, a z Kempu jste tak měli možnost vytěžit maximum, ať už na něj pojedete nabrat sílu, výbušnost, rychlost, vytrvalost, nové zkušenosti, nebo se pojedete prostě jen odreagovat.

CENÍK HARDCORE TRÉNINKŮ A KEMPŮ

PRVNÍ VSTUP NA JAKÝKOLIV TRÉNINK JE ZDARMA!
Permanentka na 3 vstupy (6 bodů)…………..450 Kč
Permanentka na 5 vstupů (10 bodů)…………..700 Kč
Permanentka na 10 vstupů (20 bodů)………..1300 Kč

Zimní a letní Hardcore Kemp
Cena za třídenní kemp je vždy dle aktuálních podmínek v rozmezí od 2490,- do 2790,- korun.
V ceně je zahrnuta pestrá strava během celého pobytu, včetně svačin, pití na tréninky a grilovačky, pokud tomu přeje počasí. Dále 5 různorodých outdoor i indoor tréninků a nocleh. V ceně není zahrnuta doprava!

Facebook profil Hardcore Tréninky Vinohrady zde.

Facebook profil Hardcore Tréninky Opatov zde.