OSOBNÍ TRÉNINKY

Po zisku trenérské licence roku 2005, jsem začal ihned působit jako osobní trenér v Hit Fitness Flóra na Praze 3, kde se i aktuálně věnuji několika svým dlouholetým klientům. Působím tedy jako externí osobní trenér v několika pražských fitness centrech. S klienty spolupracuji převážně dlouhodobě, ale i na nezbytně krátkou dobu tak, aby byly schopni cvičit co nejlépe sami. Cvičím s ženami, muži i dětmi jakéhokoliv věku a váhy. Věnuji se cvičení jak s jednotlivci, tak i v páru, nebo ve skupině.

Zaručím Vám individuální přístup a diskrétní jednání. Pod mým dohledem dokážete cvičit efektivně a bez rizika případných zranění. Srozumitelně Vám vysvětlím a názorně předvedu postup při cvičení a nenechám Vás nadměrně odpočívat. Budu se snažit, aby se stal zdravý životní styl a pohyb vaší novou, lepší životní etapou a také zábavou a relaxací. Vaše spokojenost a příjemný pocit ze cvičení je pro mne zásadní.

Klientům se věnuji komplexně, a tudíž se o ně nestarám jen po dobu naší společné tréninkové jednotky. Zajímá mě jejich zdravotní stav a případná omezení, životní, pracovní a stravovací návyky a společnou cestou se snažím s přihlédnutím na jejich možnosti a omezení přijít na způsob, jak tyto dosavadní návyky co nejvíce zkvalitnit. Snažím se klienta naučit samostatnosti a donutit ho k intuitivnímu jednání jak ve cvičení, tak i ve stravování a přípravě jídel. Poradenství, úprava stravovacích návyků a sestavení tréninkového plánu na dobu, kdy bude klient cvičit sám je tedy v rámci naší spolupráce zdarma.

CENÍK

10 tréninkových lekcí           6 000,- (pro 2 osoby + 2 000,-)

20 tréninkových lekcí           10 000,- (pro 2 osoby + 4 000,-)

Hodinová konzultace            500,-

Poznámka:

  •  Tréninková lekce trvá 1 hodinu předem domluveného času. Pokud přijdete na trénink pozdě, tak promeškaný čas bohužel nemůžeme nahradit.
  •  V ceně není zahrnuto vstupné do fitness centra.
  •  Pokud se domluveného tréninku nezúčastníte, nebo ho 24 hodin před jejím uskutečněním

nestornujete, tak Vám tréninková lekce bohužel propadá.

  • Při odběru tréninkového balíčku pro dvě osoby neručím za to, že se obě osoby nedomluví a nevyužijí společný trénink. Pokud se tréninku zúčastní jen jedna osoba, tak trénink nepropadá, ale klient za danou hodinu platí jednorázový poplatek ve výši 500,-