FIT OFFICE – CVIČENÍ V KANCELÁŘI

Zdraví zaměstnanců je pro chod Vaší firmy důležitější, než se může zdát! Ten, kdo má přispívat svou pracovitostí a správnými rozhodnutími k rozvíjení vaší firmy, či společnosti musí být zdravý, odpočatý a nabitý energií. Sedavé zaměstnání přináší mnoho specifických zdravotních problémů, jako jsou bolesti hlavy, kloubů a s tím spojenou chronickou únavu a špatnou obrany schopnost organismu. Já Vám společně s mým týmem mohu pomoci tyto rizika eliminovat.

Cvičením se zaměstnanci ve firemních prostorách se zabývám společně s mými zaškolenými instruktory řadu let a to jak v menších firmách, tak i ve velkých společnostech. Mezi mé nejvýznamnější klienty patří společnosti Johnson & Johnson, Exxon Mobil a DHL. Jsme vůbec první, kdo tuto službu uvedl v roce 2009 na český trh. Naší inspirací byly a jsou společnosti zabývající se cvičením, relaxací a nápravou pohybového aparátu přímo v kancelářích, i mimo ně z USA, Číny a Japonska, kde je zvyšování kvality zaměstnanců touto formou naprostým standardem. Snažíme se dosáhnout toho, aby se i v ČR stal tento trend běžnou součástí každodenních firemních aktivit. Společně s mým týmem trenérů, pro Vás vytvoříme službu, která bude ideálně zapadat do konceptu Vaší firmy.

Základní službou, kterou nabízíme a její koncept upravujeme, dle přání klienta a jeho možností nazýváme FIT OFFICE, tedy Cvičení v kanceláři.

Co je tedy Fit Office?

  • • Posilování, strečink, relaxace a náprava pohybového aparátu v prostorách Vaší kanceláře, nebo v k tomuto účelu vhodné místnosti.
  • • Jedná se o skupinové cvičení se zaměstnanci v kancelářích pod odborným dohledem kvalifikovaného trenéra, které probíhá v pracovním obleku a převážně vestoje.
  • • Jde o skupinové cvičení pro maximálně dvacet osob po dobu zhruba patnácti minut obsahující strečink celého těla a posilovací cvičení se zaměřením především na ochablé a zanedbané svalové partie z důsledku sedavého zaměstnání a jednostranného přetěžování pohybového aparátu.

Jaké výhody přináší Fit Office pro Vaši firmu a Vaše zaměstnance?

V dnešní uspěchané době jsou jedny z nejčastějších příčin pracovní neschopnosti bolesti zad, krku a jejich blokování, dále bolesti hlavy, kloubů a celého pohybového aparátu. Ve většině případů je toto způsobeno sedavým způsobem života, jednostranným přetěžováním určitých partií a nedostatkem zdravého pravidelného pohybu. Fit Office je tady právě proto, aby alespoň částečně zabránil výše zmíněným problémům. Ovšem jsou tu i další pozitivní přínosy a to pravidelný pohyb, odbourání stresu, rozptýlení, pozitivní naladění, dodání energie a z toho plynoucí větší pracovní nasazení zaměstnanců, které je stále více od zaměstnanců vyžadováno a očekáváno.

Pokud Vás Fit Office oslovil a zvažujete jeho zařazení do benefitu Vaší firmy, či společnosti, tak mne neváhejte kontaktovat. Rád vám vše podrobně vysvětlím a budu se snažit najít takový formát, který Vám bude plně vyhovovat a přispěje k ideálnímu chodu Vaší společnosti. Bezplatná ukázka tréninkové lekce v rámci našeho jednání je samozřejmostí.

Poznámka:

  • Cena za tuto službu bude součástí našeho osobního jednání, protože není jednotná, ale odvíjí se od počtu odebraných hodin a cestovného.

KONTAKTY